Kişiye özel hizmetler olarak karşımıza çıkan baskı ürün tasarımı hizmetlerinde, ön plana çıkarılan pek çok detay ve yenilik bulunuyor. Bunlar için sizlere oldukça güzel çözümler ve yenilikçi seçenekler sunabiliriz.

Kaçırılmayacak fırsatlar ve aklınıza gelen her türlü dokunuş için özel baskılar sağlayabiliriz. Bu konuda hizmetlerimiz oldukça güçlü alt yapılar ile sunuluyor. Davetiye ürünlerinden tutun da, neşeli çerçeve modellerine, konuşma balonlarına, özel yastık modellerine ve çeşitli emojili ürünlere ve daha pek çok ürün için gerekli olan baskı tasarımı ve basımı hizmetine, firmamız üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hediyelik ürünler için oldukça çok tercih edilen ve özverili bir nokta ile karşınıza çıkarılan bütün seçimleriniz için, zaman kaybetmeyin ve birkaç tıklama ile ön plana çıkarılacak dokunuşları incelemeye başlayın.

Profesyonellerin ihtiyaçlarına çözüm olarak, farklı baskı hizmetlerimiz bulunuyor. İsterseniz bunları detaylandıralım ve madde madde açıklayalım. Baskı teknikleri olarak sunulan seçeneklerin arasında, genellikle kalıp önceliklidir. Yanı basılan kalıba göre isim alırlar. Bu sayede tasarımlar da bu detaylar dikkatince oluşturulur ve yaratıcılıklar bu noktada kullanılırlar. En yaygın kullanılan baskı teknikleri; Yüksek baskı (Tipografi), Düz baskı (Ofset), Çukur baskı (Tifdruk) ve Elek baskı(Serigrafi) olarak çıkıyor karşımıza. Profesyonellerin olmazsa olmaz seçenekleri arasında karşımıza çıkarılan her türlü hizmetin, her türlü dokunuşun ve detayın oldukça güncel, oldukça özel ve yenilikçi bir yere sahip olması, bizler için de gayet etkin ve gayet yenilikçi bir çalışma sunacak. Bu gibi bütün detaylar için, firmamıza ulaşabilirsiniz. Baskı ürün tasarımı ve basımı için, grafik çalışmalarını en yaratıcı noktalar ile ön plana çıkarmaktayız.

Baskı ürün tasarımlarını ister özel günler için kullanın, isterseniz de promosyon olarak kullanın. İnsert ve diğer konularda da profesyonel hizmet sunan ekibimiz, bu nokta da ince detaylara sahip hatları ortaya çıkarıyor ve nokta atışı ile tam aradığınız tasarımları çıkarıyor ön plana ve baskı seçeneklerine başlıyor.

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp chat