ALKAPGO, 2014 yılından bu yana sektöründe marka tasarım, danışmanlık hizmetleri verdiği gibi dijital ve geleneksel reklam ajansı olarak da çok yönlü bir hizmet sağlayıcısı olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Şirketimiz, kısa zaman içerisinde büyüyerek birçok farklı alanda hizmet sunmaya başlamış ve ülkemizde MARKALAŞMA konusuna muazzam eğilim göstermiştir.

Firmamıza sıklık ile gelen sorular ile alakalı olarak sizlere bilgiler vermek ve tüm sorularınızı tek bir sayfada enine boyuna yanıtlamak amacı içerisindeyiz. Bunun dışında merak ettikleriniz için 0 (212) 909 42 07 numaralı telefon numalarımızı arayabilir ya da bilgi@alkapgo.com mail adresine mail atabilirsiniz.

ALKAPGO, 2014 yılından bu yana uzmanlık alanı olarak marka tasarımı ve yönetimi ile alakalı olarak seçenekler üzerine eğilmiştir. Zaman içerisinde çok yönlü bir reklam ajansı haline bürünmüştür. Ajansımız kapsamında marka yönetimi, sosyal medya danışmanlığı, web tasarım hizmetleri, logo tasarım ve kurumsal kimlik gibi birçok alanda hizmetler verilmeye başlamıştır.

ALKAPGO, markalaşma anlamında her türlü aşamayı en ince ayrıntısına kadar yönetir. Gerektiğinde hizmet sektörünüz için en uygun ismi dahi kendisi bulur. Bulduktan sonra ise sizin de onay vermeniz durumunda marka tescil ve patent işlemleri yine konuda uzman ekibimiz tarafından en ince ayrıntısına varana kadar yönetilir.

ALKAPGO sadece İstanbul ile sınırlı bir şirket değildir. Amacımız, kısa zaman içerisinde sektörünün en iyilerinden birisi olabilmektir. Bunun içinde olduğumuz yer ile yetinmemek gerektiğine inanıyoruz. Bizimle telefon numaralarımızdan ya da mail yolu ile iletişime geçmeniz halinde mesafe tanımaksızın hizmetler sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Kendimizi tanıtırken de bahsettiğimiz gibi kendimizi asla sınırlamıyoruz. Facebook ve Instagram reklamları ile kısa zaman içerisinde en geniş kitleye demografik hedeflemeler ile ulaşmanız için uzman ekibimiz ile çalışıyoruz.

Google Adwords ve Youtube reklamları konusunda da yine sizlere ayrıca hizmet sunan bir ekibimiz mevcut. En az maliyet ile en yüksek gelirleri elde edebilmeniz için sürekli daha iyiyi hedefliyor, daha yükseğe odaklanıyoruz.

Web tasarım, günümüzde markaların online ortamdaki kimliği olarak nitelendirilebilir. Dolayısı ile kapsamı çok geniş tutmamız gerektiğine inanıyoruz. Mobil uyumlu (Responsive) web tasarım hizmetlerimiz ile birlikte sizlere her platformda müşterilerinize ulaşma imkânı sunuyoruz.

Aynı zamanda istediğiniz her dil için projelerinizi hazırlıyoruz. Web sitenizi birçok dilde hazırlayabilecek altyapıyı kuruyoruz. Dilerseniz mobil uygulamalarını da sizlere sunuyoruz.

ALKAPGO olarak uzman ekibimiz, acil iş ortamlarında da en iyiyi çıkarmak için en iyiyi hedefler. Ancak kreatif bir iş yaptığımızdan dolayı her ne olursa olsun zamana ihtiyacımız olduğunu bir kere daha yinelemek gerekir. En iyi iş için yaratıcılık gerekir. Fikir ile hikaye gerekir. Acele işlerde de çalışma yürütebiliriz. Kalite olarak da en iyisini vermeyi amaç ediniriz.

ALKAPGO, en iyiyi hizmeti verir ve bunu küçük ya da büyük müşteri ayırt etmeksizin yapar. Yapılan iş tamamen kreatif bir iştir. Sizin ihtiyaçlarınız ve gelecek hedefleriniz doğrultusunda en iyi çalışma şeklini yine ekibimiz belirler.

Brief, bizim sektörümüz için olmazsa olmazlardan birisi olarak dikkatleri çekmektedir. Sizden aldığımız bilgiler, sizin beklentilerinizi ve hedeflerinizi kafamızda kurgulamamız ve buna göre bir hikaye yaratabilmemiz için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çeker.

Her müşterimizden beklentilerini dinleriz. Hedeflerini anlatmasını isteriz. Bütçesi üzerinde görüşmeler yaparız. Müşterilerimize ekibimiz ile en iyi seçenekleri sunarız. Onaylanması durumunda müşterilerimizi de sürecin içerisine dahil ederek çalışırız.

Öncelikle sizleri dinliyor ve beklentilerinizi enine boyuna analiz ediyoruz. Sevdiğiniz renkler, sektörünüz ve sektördeki rakiplerinizi en ince ayrıntısına varana kadar analiz ediyoruz. Sonrasında sizler için çalışmalarımıza başlıyoruz.

Tek bir logo tasarım yapmıyoruz. Grafik tasarımcılarımız, sizler için 4 – 5 adet ayrı logo tasarım ve konsept hazırlıyor. Bu konseptler içerisinden istediğinizi yine siz seçiyorsunuz. Dilerseniz bu logoyu markanız adına da yine tescil edebiliyoruz.

Tüm logo tasarımlarımız uzman çizim sanatçımız tarafından özen ile çizilir. Her türlü baskı formatı ve renk uzayı için uygun şekilde hazırlanır.

Şirketimiz sizlere 360 derece hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Dolayısı ile aldığınız her hizmetin ayrı ayrı ele alınması gerekir. Web tasarım hizmetini bizden alan tüm müşterilerimiz için yeni nesil maksimum güvenlikli Cloud sunucumuzdan alanlar satmaktayız. Yıllık ödeme bedelleri ile en uygun fiyat seçeneklerini değerlendirerek bu hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.

ALKAPGO, her alanda hizmet sağlayan bir şirket olarak kısa sürede adından söz ettirmiştir. E-ticaret projelerinizi de dilediğiniz şekilde hayata geçirebilecek uzman bir kadroya sahibiz. Dilerseniz tamamen özgün yazılım ve tasarım modelleri ile e-ticaret projenizi hayata geçiriyoruz.

Bütçesi çok fazla yüksek olmayan müşterilerimiz için CMS e-ticaret sistemlerini kullanarak yine en ideal seçenekleri kullanarak e-ticaret projeleri geliştiriyoruz.

Şirketiniz için her zaman en iyiyi hedefliyorsanız global dünyada mobil uygulama sistemlerini ön planda tutmak gibi bir zorunluluğunuz söz konusudur. Android ve IOS platformları için ihtiyaç duyabileceğiniz mobil uygulamaları en ince ayrıntısına varana kadar geliştirme yoluna gidiyoruz.

Mobil uygulamalarda da müşterilerinize sunabileceğiniz yenilik ve ayrıcalıklar olmalı. Bunlar için de sektör analizi yaparak sizlere kapsamlı öneriler sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Fiyat almak içini bi kenara bırakalım. Bir kahve içmek için dahi ofisimizi ziyaret edebilir, ekibimizin sinerjisini sıcağı sıcağına deneyim edebilme şansına sahip olabilirsiniz. Biz, ALKAPGO olarak müşterilerimize o an asla fiyat vermeyiz. Ancak sizleri seve seve ağırlayarak hem ofisimizi gezdirir, hem de birlikte bir kahve içerek fikir alışverişi yapmayı çok severiz.

Kreatif işlerde zaman vermek, reklam ajansları için tehlike arz eder. Zaman ve kalite eş anlam ifade eder sektörümüzde. Bizler, müşterilerimizin zaman beklentilerine göre hareket ederiz. A

Doğrudan en iyiyi hedeflediğimiz için zamanla fikir alışverişi ve koordineli çalışma mantığı ile en iyisini geliştiririz. Her hizmetimiz için sunacağımız bitiş süreci farklılıklar gösterir.

ALKAPGO, müşterilerine sunduğu her hizmetin ve tahsis ettiği her ürünün arkasındadır. Yaptığı işe sonuna kadar güvenir. Dolayısı ile bizimle çalışan tüm müşterilerimiz, hizmet hayatımız boyunca bizimle iletişime geçerek bizden her konuda destek alabilir. Her türlü sorununuzda uzman ekibimiz sayesinde destek için yanınızda olacağız.

WhatsApp chat