Bilişim dünyasının ve reel dünyanın kurumsal varoluşunu en net şekilde organize etmek istiyoruz. Size dair ürettiğimiz hizmetlerdeki yegane amacımız da tam olarak bu. Profesyonel dokunuşlar, ayrıcalıklı hizmetler ve web tasarımı konusundaki uzmanlıklarımız ile, ihtiyaçlarınıza en net noktayı koymak istiyoruz. Peki ama biz kimiz? Sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz ve kurumsal olarak ön plana çıkardığımız pek çok çalışma ve hizmet var. Referanslarımızdan da göreceğiniz üzere, internet dünyasında emin adımlarla yürüyen ve büyüyen pek çok büyük kuruluşa hizmet sunmaktayız. Ön plana çıkardığımız kurumsal kimlik, marka tasarımı ve danışmanlık hizmeti, marka koruma ve büyüme hizmeti, basılı ve dijital materyallerin tasarımları ve dijital pazarlama yönetimi gibi pek çok kategoride, aktif hizmet sunmaktayız. Sitemizi kullanarak bizlerle birlikte sizler de aktif bir çalışmaya dahil olabilir, aklınızdaki bütün projeleri birkaç tıklama ile bizlere ulaştırabilirsiniz.

Logo Tasarım

Logo tasarımı, hatırlara hitap eden önemli bir ayrıntı. Bu ayrıntıyı pek çok yerde farklı noktalarda görebiliriz. Alkapgo olarak, logo tasarımı konusuna önem veriyoruz. Markanızın, kurumunuzun ya da projenizin logosu konusunda, farklı bir hikaye üreterek hizmet sunuyoruz.

Detayları İncele

Kurumsal Kimlik Tasarım

Kurumsal kimlik tasarımı dendiği zaman, sektörel farklılıklar hemen karşımıza çıkıyor. Alkapgo olarak bu farklılıklardan faydalanıyoruz ve markanızın en özverili tanıtımını yapıyoruz. Bunu da bir kimlik yaratarak organize ediyoruz.

Detayları İncele

Marka Adı Slogan

Marka adı ve slogan hizmeti, var olabilmek için her firmanın ve kurumsal işletmenin ihtiyaç duyduğu bir detaydır. Sosyal medyada, piyasada ve sektörel olarak ihtiyaç duyulan her yerde markanın kendini ön plana çıkarabilmesi için, bir isim yaratması ve kurumsal bir kimlik oluşturması gerekir.

Detayları İncele

Web Tasarım

Web tasarım hizmeti olarak, internet üzerinde yer alan her bir detayı en ince ayrıntısına kadar analiz ediyoruz. Firmanızın, kurumunuzun ya da bireysel olarak ihtiyaçlarınızın çözümü için ön plana çıkaracağınız pek çok seçim için, genel bir çalışma sunuyoruz.

Detayları İncele

Aplikasyon Tasarımı

Teknolojik var oluşun en büyük artılarından biri olan akıllı telefonlar, günümüzde gerçekten her yerde yer alıyor. Hatta çoğu zaman işlerimizi bilgisayar yerine bu cihazlardan gerçekleştiriyoruz.

Detayları İncele

Katalog ve Insert Tasarımı

Katalog ve insert tasarımı konusunda birbirinden farklı ve özverili bir çalışma sunuyoruz. Katalog ve insert çalışmaları, daha çok broşür ihtiyaçları için çıkıyor karşımıza.

Detayları İncele

Baskı Ürün Tasarımı ve Basımı

Kişiye özel hizmetler olarak karşımıza çıkan baskı ürün tasarımı hizmetlerinde, ön plana çıkarılan pek çok detay ve yenilik bulunuyor. Bunlar için sizlere oldukça güzel çözümler ve yenilikçi seçenekler sunabiliriz.

Detayları İncele

Marka Patent

Marka patent, marka için gerekli olan bütün hakları elde etme işleminin bir diğer adıdır diyebiliriz. İsterseniz ayrı ayrı başlıklar altında detaylandıralım.

Detayları İncele

Sürdürülebilir Büyüme ve Kalite Yönetimi

Sürdürülebilir büyüme ve kalite yönetimi konusunda, firma olarak gayet etkin ve yenilikçi seçenekleri çıkarıyoruz ön plana.

Detayları İncele

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı konusunda üretilen birbirinden farklı hizmetlerimiz bulunuyor. Hesap yönetimi, organizasyonu, daha çok kitleye ulaşmak için yapılan çalışmalar ve dahası.

Detayları İncele

Seo Danışmanlığı

Arama motorunda sitenizin yüksek sıralara çıkması için organize ettiğimiz bu hizmetler, ihtiyaçlarınız için önemli bir çözüm sağlıyor.

Detayları İncele
WhatsApp chat