Aramak için tıklayınız.
Basılı ve Dijital Medya Tasarımı | Alkapgo Logo Tasarım | Sosyal Medya Yönetimi | Web Sitesi
Markanıza Özgün Tasarlanan

Basılı ve Dijital Medya Tasarımı

İşletmenizin marka kimliğini öne çıkaran, ürün ve hizmet yelpazenizi müşterilerinize tanıtan yegâne iletişim araçları basılı medya ürünlerinden oluşur. Kurumsal kimliğinize uygun şekilde oluşturulması gereken basılı medya ürünlerinin arasında dosyalık, zarf çeşitleri, kartvizit, antetli kağıt, ajanda, mail imzası, sunum dosyası, matbu evrak tasarımları, promosyon ürünleri gibi kalemler bulunmaktadır. Tüm basılı ihtiyaçlarınıza kreatif çözümler sunuyoruz.

Dijital medyadaki görünürlüğünüzü arttıracak, iş potansiyelinize ve marka bilinirliğinize katkı sağlayacak olan tüm süreçlerde marka danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Basılı ürünlerinizin dijital versiyonlarını da oluşturarak iş süreçlerine katkı sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızla web sitenizi kurumsal kimlik bütünlüğü içinde tasarlayarak iletişim kanallarınızı organize ediyoruz. Daha fazla bilgi ve teklif almak için iletişime geçebilirsiniz.

Dijital ortamdaki vitrininiz olan web siteyle görünürlüğünüzü arttırarak tüm dünyaya kendinizi anlatabilirsiniz. Firmanızın, kurumunuzun ya da bireysel olarak ihtiyaçlarınızın çözümü için rakip ve hedef kitle analizi yaparak genel bir çalışma sunuyoruz. Kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarladığımız web siteyle dijitaldeki görünümünüzü dizayn ediyoruz.

Devamını Oku

Özel projelerinizi herkesin ulaşabileceği mesafeye indirgiyoruz. iOS ve Android dünyasında yer almanız için özel tasarımlar, kullanıcı deneyimi merkezli çalışmalar ve tüm mobil cihazlara uyumlu altyapı oluşturuyoruz.

Devamını Oku

Ürün veya hizmetlerinizi tüketicilere ve müşterilere en iyi şekilde anlatmanın yolu kurumsal kimliğinize uygun katalog ve broşür tasarımıyla mümkün olabilir. Firmanızı geniş kitlelere ulaştıran katalog ve broşür tasarımlarımızla iş potansiyelinizi arttırıyoruz.

Devamını Oku

Ürün satış ve pazarlamasında en önemli iletişim araçlarının başında ambalaj tasarımı geliyor. Nihai tüketiciye ürününüzü tanıtmak, ilgi çekici hale getirmek ve satış potansiyelinizi arttırmak için markanıza uygun ambalaj ve etiket tasarımlarıyla çözüm sunuyoruz.

Devamını Oku

* @package WordPress * @subpackage SNOWMOUNTAIN * @since SNOWMOUNTAIN 1.0 */// Widgets area inside page content snowmountain_create_widgets_area('widgets_below_content'); ?>
WHATSAPP