Basılı ve dijital medya tasarımı konusunda ürettiğimiz hizmetlerin arasında, yeniliklerin ve uygun dokunuşların olması gerçekten önem arz ediyor. Yeni nesil teknolojilerin ve firmaların, bu noktalarda karşımıza çıkarılacak pek çok detay ile seçenek yaratması için, zaman kaybetmeyin ve fırsatlarımızı kolaylıkla incelemeye başlayın. Geleneksel medyanın, dijital medyaya doğru evrilmesi noktasında, halen basılı medya konusunda yoğun çalışmalar yaratılıyor. Profesyonelliğin ve ihtiyaçlara dair üretilen ayrıntıların arasında yer alan basılı ve dijital medya tasarımı konusunda, Alkapgo ailesi olarak hizmet veriyoruz. Web tasarımı hizmeti mesela. Bu noktada gerçekten büyük gelişmeler var ve bir web tasarım, günümüzde kurumsal firmalar için kesinlikle olması gereken bir şey. Milyarlarca internet sitesi arasında yer almak sizin için çok düşük bir detay gibi görünebilir. Ama şu da var ki, müşterilerinize ya da kitlenizle iletişim ve etkileşim altında olmanız için, web sitesi oldukça önemli bir seçenek yaratıyor. Web tasarım hizmetleri arasında büyük bir yenilik ve farklılık olduğu için, kurumsal konularda gerçekten etkileşimler ön plana çıkarılıyor. Aplikasyon tasarımı konusunda da etkin hizmetler sunmaktayız. Genellikle web sitesi olan firmaların, uyumlu bir çalışma yaratması için istediği uygulamalardan oluşan aplikasyonlar, çoğu zaman daha farklı çalışma seçenekleri ile de çıkabiliyor karşımıza.

İhtiyaçlar dahilinde üretilen, katalog ve insert tasarımında da çeşitli seçenekler sunuyoruz. Broşür hizmetleri ve firmanızın ihtiyaç duyduğu pek çok konudaki tanıtımlar için uygun fiyatlarda basılı medya hizmeti sunuyoruz. Tabii bu konuların çok daha detaylı çalışması yapılıyor. Basım konusunda da hizmetler sunuyoruz. Basılı ve dijital medya tasarımı konusunun lojistiğini başından sonuna kadar sağlayarak, nihai tüketicilerimize ulaştırıyoruz. İştiraklerimiz için de bu konuda bir hizmet sunuyoruz aynı zamanda. Kaçırılmayacak seçenekler, ayrıcalıklı hizmetler ve çok daha net seçimler organize etmek için, daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizlere ulaşın. Birkaç tıklama ile bizlere ulaşabilir ve aklınızdaki bütün hizmetler için yenilikleri yakından takip edebilirsiniz. Detaylar için, sizi bekliyoruz.

Web Tasarım

Web tasarım hizmeti olarak, internet üzerinde yer alan her bir detayı en ince ayrıntısına kadar analiz ediyoruz. Firmanızın, kurumunuzun ya da bireysel olarak ihtiyaçlarınızın çözümü için ön plana çıkaracağınız pek çok seçim için, genel bir çalışma sunuyoruz.

Devamını Oku

Aplikasyon Tasarım

Teknolojik var oluşun en büyük artılarından biri olan akıllı telefonlar, günümüzde gerçekten her yerde yer alıyor. Hatta çoğu zaman işlerimizi bilgisayar yerine bu cihazlardan gerçekleştiriyoruz.

Devamını Oku

Katalog ve Insert Tasarım

Katalog ve insert tasarımı konusunda birbirinden farklı ve özverili bir çalışma sunuyoruz. Katalog ve insert çalışmaları, daha çok broşür ihtiyaçları için çıkıyor karşımıza.

Devamını Oku

Baskı Ürün Tasarım ve Basımı

Kişiye özel hizmetler olarak karşımıza çıkan baskı ürün tasarımı hizmetlerinde, ön plana çıkarılan pek çok detay ve yenilik bulunuyor. Bunlar için sizlere oldukça güzel çözümler ve yenilikçi seçenekler sunabiliriz.

Devamını Oku

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp chat