Logo tasarım, hatırlara hitap eden önemli bir ayrıntı. Bu ayrıntıyı pek çok yerde farklı noktalarda görebiliriz. Alkapgo olarak, logo tasarım konusuna önem veriyoruz. Markanızın, kurumunuzun ya da projenizin logosu konusunda, farklı bir hikaye üreterek hizmet sunuyoruz.

Amacınızı, vizyonunuzu ve misyonunuzu tek bir nokta üzerinden değil, derin bir alt metin üzerinden ele alıyoruz. Bu sayede logolarınızın hikayesi oluyor ve bu da sizin en azından ne yaptığınız, neyi yapmak istediğinizi anlatan bir çalışma oluyor. Logolar, kendi içlerinde bir dile sahiptir. Sadelikten tutun da, akılda kalıcılık detaylarına varıncaya kadar. Profesyonel logo tasarımlarda önem konusunda ilk başta bunlara dikkat edilir. Firmaların, markaların, kurumların ve pek çok çeşitli seçeneğin ön plana çıkarıldığı bu çalışmalarda, daha rahat, daha özverili ve daha kolay bir çalışma seçeneğini sizlere sunuyor. Bunun için de keyifle ve estetik bir detay ile yenilikçi bir çalışma sağlıyoruz. Geç kalmayın ve size dair üretilen, sizin için ön plana çıkarılan ve sizinle birlikte üreteceğimiz bütün fikirlere ulaşın.

Firmanız, kurumunuz ya da markanız her ne olursa olsun, mutlaka ama mutlaka bir vizyonu olmakta. Bu vizyonun ve misyonun önderliğinde, ihtiyacınız olan şeyi sağlamaya çalışıyoruz. Farklı olanı arar iken yaratıcılık ve sanatı bir araya getiriyoruz ve bu sayede logo tasarım konusundaki bütün hakimiyetimizi projelerimize yansıtıyoruz. Bu yüzden kendinizi daha profesyonel, daha kurumsal ve pazarın öncüsü olarak görmeniz, bunu sağlamanız için gerekli olan en net noktayı koyuyoruz. Bu da logo ile oluyor. Bu yüzden profesyonelliğin dilini kullanma konusunda, logolara çok şey sunmaktayız. Pek çok hikaye, logolar üzerinden anlatılabilir. Alkapgo olarak en büyük amacımız da bu. Biz firmanızın, markanızın ya da ihtiyaç duyduğunuz alanda yer alacak olan logonuzun amacını, hikayesine bağlıyoruz. Hikayenizi anlatan, adeta konuşan tasarımları özverili ve kurumsal bir logo tasarım profiline büründürüyoruz. Bu sayede hem marka bazlı, hem de ihtiyaç bazlı çözümler için pek çok noktada rahat bir şekilde pazarınızda boy gösterebiliyorsunuz. Bir logo, markanın ilk akla gelenlerindendir. Hatta marka dahi unutulabilir ama logo akılda kaldıkça, duygusal bağ kurmanız o denli artacaktır.  Kurumsal kimlik tasarım’ı hakkında bilgi almak için, kurumsal kimlik tasarım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla detay ve projelendirme konuları için, lütfen bizimle irtibata geçin.

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp chat