Aramak için tıklayınız.
Dijital Pazarlama ve Yönetimi | Alkapgo Logo Tasarım | Sosyal Medya Yönetimi | Web Sitesi
Markanıza Özgün Tasarlanan

Dijital Pazarlama ve Yönetimi

Dijital pazarlama, geleneksel medya ve klasik reklam araçlarına göre daha fazla erişim ve pazarlama faaliyetlerini ölçme imkanı sunmaktadır. Dijital pazarlama sayesinde alınan geri bildirimlerle daha iyi pazarlama faaliyetini sunmak mümkün olabilmektedir. Türkiye nüfusunun %72’sini oluşturan 59 milyon kişi aktif internet kullanıcısı, %63’ünü oluşturan 52 milyon kişi aktif sosyal medya kullanıcısı durumunda. Bu rakamların büyüklüğü dijital pazarlamanın önemini vurgular niteliktedir.

Dijital pazarlama ve yönetim hizmeti verdiğimiz müşterilerimizi; organizasyon yapısından hedef kitlesine, ürün ve hizmet yelpazesinden iletişim stratejisine kadar analiz ederek uygulayacağımız metotları belirliyoruz. Sosyal medya pazaarlaması, arama motoru optimizasyonu (SEO), e-mail pazarlaması, içerik pazarlaması, reklam ortaklıkları gibi seçenekleri müşterilerimize sunarak hedef doğrultusunda dijital pazarlama faaliyetinizi yönetiyoruz. Uyguladığımız programı tüm sonuçlarıyla raporlayarak iyileştirmemiz gereken yerleri tespit ediyoruz.

Dijital platformlardaki reklam ve pazarlama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hedef kitleye direkt ulaşabileceğiniz ve firmanızın sesini duyurabileceğiniz sosyal medya platformlarında deneyimli ekibimizle en iyi hizmeti sağlıyoruz. Görsel tasarım, metin yazarlığı, özel içerikler, dijital pazarlama araçları ve hedef kitle analizleriyle sosyal medyada varlığınızı sürdürüyoruz. Sosyal medya sayesinde geniş kitlelere ulaşmanıza destek veriyoruz.

Devamını Oku

Arama motorunda sitenizin yüksek sıralara çıkması için organize ettiğimiz bu hizmetler, ihtiyaçlarınız için önemli bir çözüm sağlıyor. Ürettiğimiz web siteler, organize ettiğimiz çalışmalar ve daha pek çok projenin internet üzerinde sağlıklı bir şeklide görünür olması için sağlıklı bir optimizasyona ihtiyaç var. İşte tam da bu noktada gerekli hizmetleri üretiyoruz ve sizin için SEO danışmanlığı yapıyoruz.

Devamını Oku

Sosyal medya platformlarında ve arama motorlarında marka bilinirliğinizi arttırmak, hedef kitlenize ulaşarak ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak ve satışlarınızı arttırmak için dijital pazarlamayı önemsiyoruz. Deneyimli reklam ve iletişim ekibimizle reklam stratejilerinizi ve kampanyalarınızı yönetiyoruz.

Devamını Oku

* @package WordPress * @subpackage SNOWMOUNTAIN * @since SNOWMOUNTAIN 1.0 */// Widgets area inside page content snowmountain_create_widgets_area('widgets_below_content'); ?>
WHATSAPP