Marka adı ve slogan hizmeti, var olabilmek için her firmanın ve kurumsal işletmenin ihtiyaç duyduğu bir detaydır. Sosyal medyada, piyasada ve sektörel olarak ihtiyaç duyulan her yerde markanın kendini ön plana çıkarabilmesi için, bir isim yaratması ve kurumsal bir kimlik oluşturması gerekir.

Biz Alkapgo olarak bu konuda yoğun bir çalışma içerisi içine giriyoruz ve hizmet sunduğumuz iştiraklerimizin ve müşterilerimizin bu manada ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Yaratıcı çözümler konusunda yenilikçi tasarımlar başta olmak üzere, yaptığımız en önemli şey olan anlamaya çalışmak konusunun üzerinde duruyoruz. Çünkü marka yaratmak ve slogan hazırlamak, kesinlikle basit bir işlem değildir. Bir markanın akılda kalması, logosuna ve sloganına bağlıdır. Logosunda kullanılan renkler, tasarım mesajları, çizgiler ve detaylar her zaman akılda kalıcıdır. Marka adı ve slogan da kesinlikle bu uyumun olmazsa olmaz elementlerindendir.

Slogan, sizi en iyi anlatan birkaç kelimelik bir cümle olmalıdır. Ne kadar kısa, ne kadar pratik olur ise o kadar işlevsellik sağlayacaktır. Mâna arama konusunda ihtiyaçlara dair markayı analiz ediyoruz, yapılan işlemleri düşünüyoruz ve ekibimiz ile oturup çeşitli fikirler buluyoruz. Bu sayede bu fikirlerden belirli elemeler yaparak, müşterimiz ile iletişime geçiyoruz. Güzel bir slogan, güzel bir marka adı ve kesinlikle kayda değer bir çalışma ile hem verimli, hem de geleceğe yatırım yapmış oluyoruz. Markanın geleceği, bizim için de çok önemli. Bu yüzden ileriye giden adımlarda önceden yapılacak kusursuz planlamalar için Alkapgo olarak sizinle hizmet sunmaya devam ediyoruz. Oluşumunuz ya da firmanız için üreteceğimiz hizmetlerin arasında yer alan ve devamlılığı sağlayan her fikir, bizim için çok önemli. Biz sizin düşüncelerinizle yola çıkıyoruz ve burada bir yaratı fikir üretiyoruz Alkapgo ailesi olarak, hem logo tasarımı, hem slogan tasarımı ve marka adı tasarımı çalışmalarında başarı göstermeniz için gereken halkaları bir araya getiriyoruz.

Modern teknolojinin ve modern yüz yılan nimetlerinden en iyi şekilde faydalanarak, markanızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak istiyoruz. Marka adı ve slogan hizmetlerimiz hakkında çok daha detaylı bilgi almak için, birkaç tıklama yeterli olacaktır.

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp chat