Aramak için tıklayınız.
Web Sitesi Tasarımı | Alkapgo Logo Tasarım | Sosyal Medya Yönetimi | Web Sitesi

Web Sitesi Tasarımı

Web siteye neden ihtiyacım var sorusunu sorduğunuzda; en önemli cevabın iletişim ve pazarlama etkinliğinizin arttırılması olduğunu söyleyebiliriz. İşletmeler; hizmetlerini, firma bilgilerini, iletişim bilgilerini mevcut ve potansiyel müşterilerine tanıtmak isterler. İşletmeleriin dijital tezgahı olan web siteler, işletmeye yönelik iyi izlenimin oluşmasına ve müşteri potansiyelinin artmasına katkı sağlamaktadır.

Binlerce rakibin ve paydaşın arasında işletmenizi görünür kılmak ve pazarlama kanalı oluşturmak doğru web site tasarımı ve yönetimi ile mümkün olmaktadır. Web sitesine sahip olmak görünürlüğünüzü arttırırken, baskı ürünlerine göre daha fazla kitleye erişim imkanı sunmaktadır. Web siteniz sürekli güncelleme imkanı sağladığı için işletmenizle ilgili tüm değişiklikleri, yeni ürün ve hizmetlerinizi güncel tutmanıza yardımcı olur.

Kullanıcıların işletmelere ulaşmak için arama motorlarını kullandığını göz önüne aldığımızda; doğru içerik, etkili tasarım ve iyi bir yazılım altyapısına sahip web site ulaşılabilir olmanıza ve pazarlamanıza katkı sağlayacaktır. Ayrıca; dijital dönüşüme ayak uydurmak için Türk Ticaret Kanunu’na göre anonim ve limited şirketler için web site yaptırmak zorunlu hale gelmiştir.

Neler Yapıyoruz?

İhtiyaç ve Hedef Analizi

İşletmenizin amaçları, değer yapısı, faaliyet gösterdiği sektör, sunulan ürün ve hizmetler, hedef kitle gibi unsurları analiz ederek ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun tasarım ve yazılım altyapısını planlıyoruz.

Uygun Tasarım ve İçerik Oluşturma

Uygulayacağımız tasarımların markanızı en iyi şekilde ifade etmesi, bilgiye ulaşmada kullanıcıya kolaylık sağlaması ve doğru içeriklerin yerleştirilmesi web sitesi tasarımda en çok dikkat ettiğimiz unsurlardan birisidir. Dolayısıyla sizin için en uygun tasarımı planlıyoruz. Pazarlamanıza katkı sağlayacak SEO ve SEM uyumlu içeriklerle arama motorlarında görünür olmanızı sağlıyoruz.

Yazılım ve Uygulama

Mutabık kaldığımız tasarım ve içerikleri pazarlama kanallarını etkili şekilde kullanabileceğiniz altyapıyla oluşturuyoruz. Mobil cihazlara uyumlu responsive altyapı, kolay kullanılabilir yönetim paneli, bakım ve barındırma hizmetleriyle tam hizmet sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama

Web sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarmak, ulaşılabilirliğinizi sağlamak için dijital pazarlama unsurlarını hizmet olarak sunuyoruz. SEO ve SEM, Google Adwords, Google Business, sosyal medya hesapları gibi kalemleri web sitenize entegre ederek iletişim ve pazarlamanıza katkı sağlıyoruz.

* @package WordPress * @subpackage SNOWMOUNTAIN * @since SNOWMOUNTAIN 1.0 */// Widgets area inside page content snowmountain_create_widgets_area('widgets_below_content'); ?>
WHATSAPP