Katalog ve insert tasarımı konusunda birbirinden farklı ve özverili bir çalışma sunuyoruz. Katalog ve insert çalışmaları, daha çok broşür ihtiyaçları için çıkıyor karşımıza.

İnsert basımı ve tasarımı, broşür ya da el ilanı sınıfına giren ve firmanızı geniş kitlelere ulaştırabilen reklam amaçlı yapılan bir matbaa hizmeti olduğu için, tamamen profesyonel bir yapıda ele alınması ve sizi anlatan teknolojilerin kullanılması gereklidir. Bu da haliyle profesyonel bir yaratıcılık ve sanatsal bir bakış açısı ile ele alınabilir. İnsert basımı olarak da ön plana çıkarılan ve bu şekilde sunulan bu hizmeti daha çok perakende olarak hizmet veren firmalar müşterileriyle sürekli iletişim halinde olma için yaptırırlar. Yani aslında amaç, nihai tüketiciye ulaşmaktır ve bunu yaparken de profesyonel bir yapı sergilenir. Bu yöntem etkili bir promosyon ve reklam aracı olarak değerlendirilmelidir ki, daha çok kişiye ulaşılabilelim. Zira hem kullanımı, hem de hitap ettiği kitleyi hesaba katarsak, katalog ve insert tasarımı gerçekten önemli bir noktadadır diyebiliriz. Bu yüzden üreticilerin bile son zamanlarda rağbet ettiği insert baskı, ucuz fiyatları ile etkili bir reklam olarak değerlendirilmektedir. İnsert fiyatları sağladığı faydalar gözetildiğinde küçük bir detay olarak kalmaktadır. Genellikle son dönemlerde firmaların tercihleri arasında bu çalışmalar da yer alıyor.

Hizmet ile ilgili, perakende sektörünün indirime girdiği dönemlerde insert basımı ihtiyaçları olmaktadır diyebiliriz. Bu sayede hem marketlerin, hem de benzer perakende şirketlerinin ihtiyaçlarına çok daha net çözümler ve dokunuşlar gerekmektedir.  Özellikle market insertleri oldukça talep gören baskılardır. Uyguladıkları indirimleri kısa sürede müşterilerine duyurmak isteyen perakendecilere hızlı ve etkin bir fayda sağlamaktadır. Kısa sürede hazırlanan insertlerde etkili bir tasarım yapılmalı ve müşterilere indirimler ve kampanyalar yansıtılmalıdır. Müşterilere belli bir düzen halinde sunulan insert basımı genellikle haftalık veya on beş günlük periyotlarla düzenlenebilir. Hatta son dönemlerde, restoranların ve lokantaların, çeşitli mağazaların bu tarz çalışmalarla çok fazla kişiye ulaştığını görebiliyoruz. Reel etkileşim için hala geçerliliğini ciddi anlamda koruyan katalog ve insert tasarımı için, güçlü bir ekip ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp chat