Aramak için tıklayınız.
Kurumsal Kimlik Tasarım | Alkapgo Logo Tasarım | Sosyal Medya Yönetimi | Web Sitesi

Kurumsal Kimlik Tasarım

İşletmelerin iç ve dış paydaşlarına, nihai tüketiciye ve potansiyel müşterilere tanıtılması için gerekli olan ürün ve envanterlere kurumsal kimlik diyebiliriz. Kurumsal kimlik, kurumun değerlerini görsel ögelerle somutlaştırarak imaj oluşturması açısından işletmeler için önemli bir iletişim aracıdır. Logo tasarımınızla ve marka renklerinizle uyumlu olarak oluşturduğumuz kurumsal kimlik envanterlerinin içerisinde; dosyalık, zarf çeşitleri, kartvizit, antetli kağıt, ajanda, mail imzası, sunum dosyası, matbu evrak tasarımları, promosyon ürünleri gibi kalemler bulunmaktadır.

Kurumsal kimlik tasarım kapsamında işletme içi ve dışı branding uygulamaları da sunuyoruz. Satış elemanlarınızın araçlarında, ofis içindeki mimari detaylarda, dış mekan görsel uygulamalarında müşterilerinizin ve paydaşlarınızın sizi daha çok benimsemesine katkı sağlıyoruz. Kurumsal kimlik, işletmelerin kurumsal yapıya önem verdiğini gösteren, hedef kitlesini önemseyen ve marka akılda kalıcılığı için önem arz eden bir unsur. Markanız için en uygun kurumsal kimlik tasarım ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

* @package WordPress * @subpackage SNOWMOUNTAIN * @since SNOWMOUNTAIN 1.0 */// Widgets area inside page content snowmountain_create_widgets_area('widgets_below_content'); ?>
WHATSAPP