Aramak için tıklayınız.
Sosyal Medya Yönetimi | Alkapgo Logo Tasarım | Sosyal Medya Yönetimi | Web Sitesi

Sosyal Medya Yönetimi

Türkiye nüfusunun %63’ü yani 52 milyon kişi aktif sosyal medya kullanıyor. Bu sayının büyüklüğüne baktığımızda sosyal medya platformları; hedef kitleye direkt ulaşabileceğiniz, firmanızın sesini duyurabileceğiniz düşük maliyetli bir alan olarak öne çıkıyor.

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanmak firmanızın iletişim ve pazarlama gücünü arttırıken marka değerinizin de artmasına olanak veriyor. Sosyal medya platformlarında deneyimli ekibimizle en iyi hizmeti sağlıyoruz. Görsel tasarım, metin yazarlığı, özel içerikler, dijital pazarlama araçları ve hedef kitle analizleriyle sosyal medyada varlığınızı sürdürüyoruz. Sosyal medya sayesinde geniş kitlelere ulaşmanıza destek veriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Sosyal Medya Planlaması

Faaliyet gösterdiğiniz sektörü, hizmet alanlarınızı, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz ederek içerik planlaması yapıyoruz. Oluşturduğumuz özel içeriklerle öne çıkmanıza destek sağlıyoruz. Sayfa etkileşimlerini izleyerek aylık sosyal medya raporu sunuyoruz.

Tasarım ve İçerik Yönetimi

Sosyal Medya platformlarında markanızı ifade eden tasarım konseptini oluşturuyoruz. Sosyal medya planlamasına göre paylaşılacak olan görselleri hazırlıyoruz. Metin yazarlarımızla markanın sosyal medya dilini kurgulayarak doğru iletişim formunu kullanıyoruz.

Reklam Yönetimi

Sosyal medya yönetimine ek olarak dijital pazarlama desteği veriyoruz. Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin mecralarında hedeflerinize uygun reklamlar oluşturarak ürün veya hizmetlerinizi geniş kitlelere ulaştırıyoruz. Deneyimli pazarlama ekibimizin yürüttüğü süreci raporlar halinde sizlere sunuyoruz.

* @package WordPress * @subpackage SNOWMOUNTAIN * @since SNOWMOUNTAIN 1.0 */// Widgets area inside page content snowmountain_create_widgets_area('widgets_below_content'); ?>
WHATSAPP