Sosyal medya danışmanlığı konusunda üretilen birbirinden farklı hizmetlerimiz bulunuyor. Hesap yönetimi, organizasyonu, daha çok kitleye ulaşmak için yapılan çalışmalar ve dahası.

Sosyal medya danışmanlığı, sosyal medyada yer almanın en önemli noktalarını ön plana çıkardığı için gerçekten de büyük bir etki yaratıyor. Çünkü sosyal medya, hedef kitleye direkt ulaşabileceğimiz, kolay ve düşük maliyetli platformdur ve bu platformu etkin bir şekilde kullanmak için de deneyim ve bilgi gerekir. BU konuda uzman ekibimiz sosyal medyanın aktif hallerini en etkin şekillerde sizlere sunacak ve çok daha rahat yükselmenizi sağlayacak. Markanızdan sosyal medyada ne kadar bahsedilirse, marka gücünüz o kadar kuvvetlenir. Siz sosyal medyada profesyonel bir şekilde aktif ve var oldukça insanlar sizi daha çok konuşurlar. Dolayısıyla sosyal medyadaki aktifliğiniz marka gücünüzü arttırarak, etkileşiminizi ve büyümenizi güçlendirecektir.

Peki ama sosyal medya danışmanlığında hangi hizmetler var?

 • İçerik yönetimi hizmeti,
  • Sosyal medyanın değişmezlerinden biri de sürekli canlı olmasıdır. Sürekli canlı olan bir alanı sürekli beslemek gerekmektedir. Bunun da uzman bir ekip ile organize edilmesi bizlere her konudan artı sağlayacaktır.
 • Dijital medya takibi,
  • İnsanların sizin hakkınızda ne konuştuğunu, firmanızın ilerleyişi ile ilgili ne gibi tepkilerin olduğunu analiz ediyor ve ön plana çıkarıyoruz.
 • Online itibar, kriz yönetimi hizmeti,
  • Markanızın ve firmanızın, olası kriz durumlarından nasıl kurtulacağının çalışmasını yapıyoruz ve kriz yönetimi masası olarak sizlere gerekli hizmeti sunuyoruz.
 • Sosyal CRM hizmeti,
  • Sosyal medya kanallarımıza doğrudan gelen müşteri şikâyet, memnuniyet ve önerilerini anında yanıtlamak markanın itibarı açısından çok önemlidir. Gelen kullanıcı yorumlarını anında yanıtlanıp, müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Bu noktada da sizin için ön plana çıkarılan seçeneklerin en net hallerini üretiyoruz. Bize emanet ettiğiniz çalışmalarda, ciddi başarılar sağlıyoruz.

Ve benzeri şekilde sıraladığımız ihtiyaçlara göre ürettiğimiz farklı hizmetler diyebiliriz.

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp chat