Aramak için tıklayınız.
Google Seo'yu Küçümsemeyin | Alkapgo Logo Tasarım | Sosyal Medya Yönetimi | Web Sitesi

Google Seo’yu Küçümsemeyin

Google Seo sistemlerini küçümsemeyin, azımsamayın. Google SEO danışmanlığı, günümüz global dijital pazarlama anlayışında olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çeker ve her ne olursa olsun önemlidir. Arama motorları, günümüzde insanların en çok kullandıkları ve ziyaret ettikleri seçeneklerden birisidir. Bilhassa GOOGLE bu listenin başında geliyor.

Artık insanlar bir alanda bir şirket arayışına girdikleri zaman, bu şirketi bulduktan sonra adresine ulaşmak istediğinde ve bu şirketin hizmet kalitesini puanlamak istediğinde dahi GOOGLE HİZMETLERİ bu noktada insanlara yardımcı oluyor. Dolayısı ile kurumsal varlığınızın her aşamasında Google olacak. SEO, sizler için anahtar bir uygulama süreci olarak da dikkatleri çekiyor.

BAŞARI’nın ÇALIŞMA’dan önce geldiği tek yer sözlüktür.” Girişimci Kafası

Google SEO Nedir?

Açılım olarak Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) doğrudan web siteleriniz ile alakalı bir unsurdur. Günümüzde mobil uygulamalarınız için de geçerli bir detay olduğunu söylemekte fayda var. Bu hizmeti birçok kişi yanlış anlayabilir. O yüzden elimizden gelen en sade şekilde tanımını yapmak istiyoruz.

Google SEO, sektörünüz ile alakalı aramalarda Google sıralamasında en üst sıralarda yer almanızı ve en fazla TIK almanızı sağlayan hizmetler bütünüdür. Birçok farklı alanda uygulamalar yapmamız gerekir. Web sitenizin tasarımı, kodlama prensiplerinden tutun da yayın hayatı içerisinde dışarıdaki tanıtımlarına varana kadar olmazsa olmaz bir süreç anlamına gelir.

Google SEO Ne İşinize Yarayacak?

Çok fazla. Bu alanda para harcamak istemeyen müşterilerimiz genellikle faydalarını reddedebilir. Ancak sunacağımız birkaç önemli örnek ile sizlere bu istatistiki verileri enine boyuna sunacağız. Ne alanda işinize yarayacağına ise objektif bir göz ile bakış atalım ve fikir sahibi olalım dilerseniz.

  1. Öncelikle online ortamda sektörünüzün fark edilen bir markası olursunuz. Kaliteli, kullanıcı deneyimi odaklı bir web siteniz var ise son tüketiciye anında ulaşırsınız.
  2. Marka değeriniz yükselir ve sektör içerisindeki rakiplerinizin önüne geçerek LİDER konuma gelirsiniz.
  3. Google sistemlerinin sunduğu tüm seçeneklerde rakiplerinizden önce tüketicilerin karşısına çıkarsınız.
  4. Doğru uygulamalar ile minimum reklam gideri ile maksimum başarı elde etme olasılığınız çok daha yüksek olacaktır.
  5. Sosyal medya hesaplarınız da Google SEO başarınız ile doğru orantılı şekilde büyür. İnsanların güvenini çok daha net şekilde kazanırsınız ve fark yaratırsınız.

Türkiye’nin En Büyük Online Şirketlerinin SEO Yatırımlarını İnceleyelim

Online alışveriş, bildiğimiz gibi ülkemizde her geçen gün yaygınlaşıyor. Sadece online alışveriş değil, insanlar artık ihtiyaçlarını giderecek hizmetlerden yararlanabilmek için dahi Google arama motorunu kullanıyor. Arama motorunda ilk syafada yer alan siteler bütün müşterileri topluyor.

TIPKI ARKA ARKAYA DOLMUŞ REKABETİNDE EN ÖNDE GİDENİN TÜM YOLCULARI TOPLADIĞI GİBİ.”

HepsiBurada.com, Doğan Yayın Grubu hizmetlerinden birisi olarak dikkatleri çeker. Arama motorunda diğer alışveriş sitelerinin önüne geçebilmek için aylık olarak Google Adwords reklamları ve SEO yatırım bütçesi minimum 1 Milyon TL olarak göze çarpıyor.

N11.com, ülkemizin en hızlı büyüyen ve arama motoru sıralarında da yüksekte çıkan değerlerinden birisidir. Doğuş Grubu hizmetlerinden birisi olan şirket, Google SEO ve Adwords yatırımı açısından aylık en az 1.5 Milyon TL bütçe ayırıyor.

SEO Devamlı Bir Hizmettir ve DENEYİM İster

Başarıyı isteyen tüm şirketler, SEO ile iç içe yaşamak ve bu alanda yatırım yapmak zorundadır. ALKAPGO olarak alanında deneyimli ekibimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Google Partner hizmetlerimiz ile Google SEO sertifikalı çalışanlarımız sizlere en iyi hizmetleri sağlıyor.

Arama motorlarında kalıcı başarı için SEO devamlı yapılır. Sadece zaman içerisinde maliyeti ciddi şekilde düşer. Örnek olarak ilk zamanlarda gerilerden gelip öne geçmek için aylık 10.000 TL bütçe ayırdığınızı varsayalım. İstediğimiz noktaya geldiğimizde bu ödenek aylık 2500 TL’ye kadar düşebilir.

Rakipleriniz de sürekli sizin önünüze geçebilmek için çalışmalar yapacak. Dolayısı sizin de çalışmayı bırakmamanız ve sürekliliği sağlamanız önemlidir.

Anahtar Kelime Rekabetine Göre En Uygun Bütçeyi Belirleriz

Bu alanda başarı oranı, bütçe gibi alanları belirlerken çok fazla detayı ön planda tutmalıyız. Google verileri, bizlere her anlamda demografik raporlar sunma şansını verdiğinden dolayı en ideal bütçeleri en doğru kitleyi hedefleyerek verebiliyoruz. Genel olarak dikkate aldığımız kıstaslar aşağıdaki gibidir;

  • Şirketinizin arama motorlarında hedeflediği kitle,
  • Kitlenin internet üzerinde en çok yaptığı arama kelimeleri,
  • Rakiplerinizin arama motorlarındaki SEO çalışmaları ve mevcut durumları,
  • Günlük ortalama ziyaretçi analizi ve ziyaretçilerin siteyi gezme süreleri,
  • Anahtar kelimelerin aranma hacimleri ve yükselme oranının durumu,

Bu anlamda olmazsa olmaz analiz modellerimizden birisidir. Bu analizler, sizler için belirleyeceğimiz bütçe açısından aydınlatıcı bir etki anlamına gelir.

ALKAPGO, asla kuru kuruya sizlere fiyat sunmaz. Ekibimiz, sunduğu fiyatın arkasında her türlü analizi de enine boyuna sizlere sunar. Paranızın aşama aşama nerelere gideceğini, hangi hizmetlere yatırım yapılacağını en net şekilde görürsünüz.

SEO’da ALKAPGO Bir Başarı Hikayesidir

Müşterilerimiz için elde ettiğimiz başarılar kısa zaman içerisinde bizleri fenomen hale getirdi. Her müşterimiz için ayrı ayrı elde ettiğimiz başarılar kısa süre içerisinde fark yarattı ve sizler için konusunda uzman ekibimiz ile en iyi noktalarda doğru adımlar attık. Bu da güvenilirliğimizi katladı, sizlere daha iyi fiyatlar ile hizmet sunma yoluna gittik.

Hangi sektör olursa olsun, hangi kelime rotası olursa olsun başaramayacağımız şey yok. Çünkü ne yapacağımızı çok çok iyi biliyoruz.

Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir.” Mümin Sekman

360 Derece Planlama

ALKAPGO olarak en iyiyi sunmayı amaç ediniyoruz. Türkiye genelinde SEO’ya yapılan yatırım her geçen gün artıyor. Emin olun sizin de sektörünüzde bu alanda yatırımlar ciddi anlamda artıyor ve her ne olursa olsun bizde bu noktada sizlere en ideal seçenekleri sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Reklam aşamalarınız, web sitesi tasarımınızın Google kriterlerine göre ayarlanması, SEO çalışma prensipleriniz tam anlamı ile şirketimiz tarafından enine boyuna belirlenir. Dolayısı ile bu da ciddi şekilde fark yaratır.

Yarışta Tesadüfi Öne Geçemezsiniz, Deneyime İhtiyaç Duyarsınız

Google hizmetlerinde ön planda olabilmek son derece zordur ve her ne olursa olsun dikkatli olmak gerekir. Google aramalarına her gün sadece ülkemizden yüzbinlerce web sitesi giriyor. Binlercesi emin olun sizin sektörünüzden.

Bu kıyasıya bir yarış ve emin olun ki GOOGLE, web sitelerini sıralama anlamında son derece adil ve dikkatli davranır. Rakipleriniz SEO için yatırımlar yaparken siz yatırım yapmıyor iseniz BAŞARI elde etmek hayalden başka bir şey olmaz.

Ancak en az rakipleriniz kadar bu alana yatırım yapar, BAŞARI istediğinizi Google botlarına kanıtlarsanız kısa süre içerisinde doğru analiz ve çalışma prensibi ile en iyiyi elde etmeniz son derece kolay olacaktır.

ALKAPGO, sizlere 360 derece hizmet prensibi ile arama motorlarında kısa süre içerisinde BAŞARI vaat ediyor. Sektörünüzün yeni lideri olmak için bu aşamalar olmazsa olmazlardan olacak.

Add Your Comment

* @package WordPress * @subpackage SNOWMOUNTAIN * @since SNOWMOUNTAIN 1.0 */// Widgets area inside page content snowmountain_create_widgets_area('widgets_below_content'); ?>
WHATSAPP